Kurumsal | Şİrket Hakkında

Das Hava Süspansiyon Sistemleri Ltd. Şti., Denizler Group şirketlerinden Denizler Otomotiv bünyesinde 1993 yılından bu yana hava süspansiyon körüğü üretiminde uzmanlaşmış personeli ile 2004 yılında yeni bir üretim anlayışı ve makine parkı ile hava süspansiyon körükleri üretmek üzere kurulmuştur.

 

Markamız ‘Dastech’ şirket kültürümüzün temellerinin geldiği Denizler Group’u ve teknolojiye verdiğimiz önemi ifade eder. 

 

Dastech, Nilüfer Bursa’daki 6500 m² ‘lik üretim alana kurulmuş kauçuk ve metal fabrikaları ile entegre bir tesistir. Hava süspansiyon körüğünün tüm bileşenlerin aynı tesiste üretilmesi, rekabetçi fiyatlar ve zamanında teslimat gibi avantajları sağlar. Bu özellikleri ile Dastech dünya pazarlarında orijinal ve değiştirme pazarında alternatif kaliteli, güvenli ve rekabetçi fiyatlarıyla önemli bir marka haline gelmiştir.

 

Dastech sipariş, tasarım, üretim ve sevkiyat aşamalarını süreç bazlı yaklaşımıyla sürdürür. Bu sayede dünya pazarlarında kendine bir yer edinen Dastech güçlü bir alternatif olarak her yıl büyümektedir.