Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/dastecha/public_html/include/conf.php on line 13

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/dastecha/public_html/include/conf.php:13) in /home/dastecha/public_html/include/conf.php on line 21
Ürünler - dastechairspring
Ürünler | Komple Körükler (Plastik Pistonlu)Genellikle otobüsler ve hafif ticari araçlarda tercih edilen körük tipleridirler. Son dönemlerde üst kısımlarına metal bağlantı parçaları vulkanize edilerek çekicilerde de kullanılmaya başlanmıştır. Ayrıca bazı araçlarda kaldırma körüğü ve üçüncü dingil körüğü olarak da kullanılmaktadır.

 

Her iki bağlantı boğazı da konik olan bu ürünler uygun çap ve koniklikte üretilen pleyt ve pistonlara kolayca takılıp sökülebilirler. Silindirik tipler, özel olarak üretilmiş 4-6 katlı kord bezine sahip tipler dışında, simetrik olarak her iki yönde de monte edilebilirler. Oysa konik olarak üretilmiş tiplerde konik kısmın dar çaplı olan yönü pistona (aks-alt), geniş çaplı olan yönü ise pleyte (şase-üst) monte edilmek zorundadırlar.

 

Tüm tipler içerdiği özel hamur karışımları sayesinde yaklaşık olarak -40°C ile+70°C arasında problemsiz olarak kullanılabilirler. Farklı kullanım alanları için değişik bağlantı yükseklikleri, çalışma basınç aralıkları, çalışma boşlukları, kaldırma kuvvetleri ve çalışma frekansları mevcuttur.

 

Bazı komple körük modellerinde metal piston yerine plastik piston uygulanmaktadır.